Apartmány

Apartmány

Tři luxusní plně vybavené apartmány uvnitř uzavřeného areálu pro max. 15 osob. Apartmány se nacházejí na samém okraji městečka Mladá Vožice.

bg1.jpg
bg2.jpg
Bazén

Bazén

Pro relaxaci můžete využít venkovní  bazén se slanou vodou, nočním osvětlením, protiproudem a sprchou i klasickou finskou saunu.

Doprava

Doprava

Apartmány s vlastním parkovištěm pro 3-4 auta, s místností pro uskladnění kol nebo lyží. 83 km od Prahy, 20 km od Tábora

bg3.jpg

Apartmány Mladá Vožice - kontaktujte nás, prosím.

uvodka.jpg
uvodka2.jpg
uvodka3.jpg

JIŽNÍ ČECHY

Apartmány Mladá Vožice

Max. kapacita: 15 osob

Doprava: Autem – parkoviště uvnitř uzavřeného areálu. Autobusem - nádraží 200 m od objektu

Poloha: apartmány se nacházejí na samém okraji městečka. Všechny důležité body infrastruktury (obchody, restaurace, lékárna, pošta, bus. nádraží) jsou přesto v dosahu max. 150 m. Tábor - 20 km, Vlašim - 23 km, Praha - 83 km

Vybavení: Apartmány jsou umístěny uvnitř uzavřeného areálu s vlastním parkovištěm pro 3-4 auta, s místností pro uskladnění kol nebo lyží. Je tu venkovní  bazén se slanou vodou, nočním osvětlením, protiproudem a sprchou i klasická finská sauna. K dipozici je dále pevné ohniště, gril, trampolína, dětské houpadlo, pískoviště, půjčovna dětských i dospěláckých koloběžek. V celém areálu je bezplatně signál wi-fi. Terasy apartmánů jsou vybaveny zahradním nábytkem. Vytápění je ústřední s plynovým kotlem.

Ubytování:  Romantický horní apartmán s velkorysou venkovní terasou s výhledem na Blaník je pro 2 osoby. Apartmán v přízemí pro 4 - 6 osob, a apartmánový domek pro 4 -7 osob. I tyto apartmány mají své terasy s venkovním osvětlením a posezením. Horní apartmán a apartmán v přízemí mají samostané koupelny se sprchou a WC. V apartmánovém domku jsou kromě velkorysé kuchyně a 2 ložnic i 2 koupelny. Kuchyňské vybavení apartmánů je nadstandartní, kromě horního apartmánu jsou zde myčky, ledničky, indukční varné desky, rychlovarné konvice, mikrovlnné trouby, toustovače. Vybavení veškerým kuchyňským nádobím. V každém z apartmánů TV. U sezóních pobytů za poplatek automatická pračka. Pejsky ubytováváme pouze po osobní domluvě.

Stravování: vlastní nebo v blízkých restauracích a hospodách.

Wellnes, zábava, sport: venkovní bazén (viz vybavení výše), za poplatek klasická finská sauna. Venkovní gril a ohniště, trampolína, půjčovna koloběžek. Při rezervaci předem možno objednat masáže v místě. V zimě přímo u apartmánů sáňkování a bobování, v rybníku pod apartmány bruslení. 15 minut autem síť udržovaných běžkařských tras, 30 minut autem lyžování na Monínci. V létě naučná stezka o dolování stříbra a cyklotrasa Stříbrná osmička.

V bezprostředním okolí možnost rybolovu , ve správnou dobu sběr hub. Nedaleko si lze zahrát i golf , a poté se i velmi dobře najíst.

Napište nám
Apartmány Mladá Vožice, kontaktujte nás, prosím.
Write your message!

logofinalX

Apartámy Zelená zahrada - Ubytování v jižních Čechách blízko města Tábor.

KONTAKT A REZERVACE

  dlouhych@volny.cz

  +420 775 381 976

  +420 775 190 699

Apartmány Zelená Zahrada

Ing. Helena Dlouhá

Ronovská 676 391 43 Mladá Vožice

IČ: 42404827, DIČ: CZ6058080776

©2020 ApartmanyZelenazahrada.cz. All Rights Reserved. Hosted on MyDreams VPS server
cs cz en